Jaunumi

2023. gada novembris
Saņēmām pateicības rakstu par teicamu sadarbību ar NBS:2023. gada oktobris
Esam atkārtoti akreditēti kā inspicēšanas institūcija un esam tiesīgi veikt otrās pakāpes degvielas tvaiku atsūknēšanas sistēmas inspicēšanu saskaņā ar LVS EN ISO/IEC 17020:2012 standarta prasībām2022. gada maijs
Esam izveidojuši uzņēmuma kontu LinkedIn platformā.

2022. gada maijs


2022. gada aprīlis2022. gads
Elektroenerģijas ražotājs un tirgotājs Akciju sabiedrība "Latvenergo" ir izvēlējies Alpitronic ražotās hypercharger 150 kW īpaši ātrās uzlādes iekārtas.

2022. gada sākums
TSG uzņēmumu grupa no pasaulē lielākā un uzticamā uzņēmējdarbības reitinga sniedzēja EcoVadis ir saņēmusi sudraba etiķeti.


2021. gada septembris
"Laimes" Ūlupjos, Ropažu novadā uzbūvēta un nodota ekspluatācijā lielākā "Circle K" uzpildes stacija Latvijā DUS Apvedceļš.
 
Foto M. Jankovskis

2021. gada maijs

Esam kļuvuši par elktroauto uzlādes iekārtu ražotāja Alpitronic oficiālo pārstāvi Latvijā. Alpitronic ražotais hypercharger līnijas produkts ir pats kompaktākais un jaudīgākais risinājums tirgū. Tas ir pilnīgi drošs nākotnes risinājums attiecībā uz normām, nākotnes standartiem un visu jauno elektroauto projektiem. Hypercharger uzlādes iekārtu atzinīgi novērtē gan uzlādes punktu operatori, gan to klienti.2021. gada marts
Atjauninājām Institūcijas akreditāciju atbilstībai Standarta prasībām kā C tipa inspicēšanas institūcijai reglamentētajā sfērā - benzīna tvaiku II pakāpes uztveršanas sistēmas atbilstoši Noteikumu Nr. 409 IV nodaļai „Benzīna tvaiku pirmās un otrās pakāpes uztveršanas sistēmas degvielas uzpildes stacijās” ar termiņu līdz 2023. gada 1. novembrim.

2019. gada aprīlis
Esam pievienojušies Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijai (LDTA)

2018. gada maijs
A/S ”VIADA Baltija” tiks piegādātas pēdējās paaudzes ISTOBAL M´NEX32 auto mazgāšanas iekārtas.


2017. gada decembris
Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu!


2014. gada oktobris
Esam akreditēti kā inspicēšanas institūcija un esam tiesīgi veikt otrās pakāpes degvielas tvaiku atsūknēšanas sistēmas inspicēšanu saskaņā ar LVS EN ISO/IEC 17020:2012 standarta prasībām un Ministru kabineta noteikumiem reglamentētajā sfērā: II pakāpes tvaiku atsūknēšanas sistēma
Metālapstrādes nozares speciālistu apmācību projekts

SIA Rohe Latvijā piedalās biedrības „Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotajā projektā Metālapstrādes nozares speciālistu apmācības (projekts Nr. L-APA-10-0027), kuru līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.


2013. gada oktobris
Esam īstenojuši LED apgaismojuma projektu SIA KNUTSSON KG tirzniecības hallē un servisā:
 
http://www.petrolstationlighting.eu/news/

2013. gada maijs
Rohe Tokheim ziņas (skatīt video)


2012. gada novembris
SIA Rohe Latvijā ir vienojusies par ilgtermiņa sadarbību ar pašmāju degvielas tirgotāju VIRŠI - A par Tokheim jaunākās paaudzes degvielas uzpildes iekārtu piegādi.