Par mums

Laipni lūdzam Rohé mājas lapā!

SIA Rohe Latvijā (TSG Latvija) dibināts 1996. gadā un ir daļa no TSG grupas. TSG saīsinājums veidots no vārdu savienojumiem Tehniskā Servisa Grupa. Šī starptautiskā grupa darbojas 29 valstīs un nodarbina vairāk nekā 3000 servisa inženieru.

TSG ir pasaulē vadošais iekārtu un pakalpojumu piegādātājs degvielas uzpildes stacijām un naftas uzņēmumiem Eiropā un Āfrikā. Tā galvenie darbības virzieni ir degvielas uzpildes staciju būvniecība, tehnoloģisko iekārtu piegāde, uzstādīšana un apkope. TSG ir Tokheim un ProFleet ekskluzīvās izplatīšanas partneris.

Vērtības
  • Uz klientu orientēta darbība
  • Rūpes par darbiniekiem
  • Nepārtraukta pilnveidošanās, produktivitātes paaugstināšana
  • Iniciatīva, inovatīva biznesa domāšana
  • Piederības sajūta, lojalitāte un attieksme

Vīzija

Plaša un produktīva organizācija, kas koncentrējas uz klientu, sava darba kvalitāti un drošību, inovācijām, strādā ar motivētiem darbiniekiem, attīstot kopīgu izcilības un nemitīgu uzlabojumu politiku starptautiskā līmenī.

Misija

Piegādāt labāko produkciju kā naftas industrijai – degvielas uzpildes stacijām, tā arī  citiem uzņēmumiem, veidojot un ekspluatējot tās inovatīvi, efektīvi un videi draudzīgi.

DAS (darba aizsardzības sistēmas) politika
Drošas un darbiniekiem nekaitīgas darba vides radīšana, samazinot ietekmi uz apkārtējo vidi, pildot likumdošanas, normatīvo aktu un citas prasības, lai novērstu ar darbu saistītus ievainojumus, apdraudējumus un samazinātu darba vides riskus un veselības stāvokļa pasliktināšanos.
Lai to īstenotu, katru gadu izvirzām mērķus  un  iesaistām darbiniekus, lai uzraudzītu un pilnveidotu darba aizsardzības sistēmu.